BEN NASIL KAZANDIM?


       Selam arkadaşlar şimdi ki yazımda size adım adım benim internetten para kazanma sürecimden bahsetmek istiyorum. Bundan yaklaşık 2 buçuk sene önce  kendi işimden arta kalan vakitlerde boş durmaktansa yapacak iş seçenekleri aradım.Önce dışarda bir kaç ufak tefek işlerde çalıştım çalışmadım değil. ama bu şekilde kendi iş performansım düşmeye başladı çünkü iki işi aynı anda yapmak beni epey yoruyordu.

ANKET DOLDURARAK BAŞLADIM

         Sonraları kendime hobi olarak para kazandıracak bir alternatif aradığım sıralarda bir arkadaşım anket doldurarak küçük miktarlarda kazançlar elde ettiğini söyledi.Herkesin seviyesinde bilgisayar kullanan biriydim (halen de öyleyim)yani bilgisayar üstadı değilim.Ama neden olmasın dedim.Bir kaç anket sitesine üye oldum mailime gelen anketleri doldurmaya başladım.O zamanlar akıllı telefonlar bu kadar yaygın değildi en azından ben de yoktu o yüzden sadece internet başındayken doldurabildim.Sonra daha çok siteye üye oldum eskiden bu kadar çok rehber yoktu.Az miktarlarda kazandım aklıma gelmişken yabancı ülkelerde anket doldurarak bizden çok  daha iyi para kazanılır yabancı firmalar pek türkçe anketleri göndermezler ama şunu tekrar belirteyim anket ile asla para  kazanılmaz diyen yalan söyler tersine anketle zengin olursun diyen de yalan söyler.İlk başlangıç için yapılabilir Yani hiç bir şey yapmamaktan iyidir değil mi?

Yararlanacağınız kaynaklar şunlar olabilir:
Anket Rehberi 2013
Anket Listesi
Anket Doldur Para Kazan
Anket Param
AFFİLİATE MARKETİNG İLE TANIŞTIM
      Artık anket doldurmak sıkıcı olmuştu daha fazla kazanmak istiyordum ve araştırmalara başladım karşıma hemen her yerde affiliate marketing  adlı kazanç sistemi çıkıyordu.Ayrıntıları kendimce öğrendikten sonra satış ortağı olabileceğim sitelere üye oldum ama inanın aylarca tek bir ürün satamadım ve kuruş para kazanamadım araştırmalarımda hep GooMass seti çıkıyordu.Bu seti aldım bende nasılsa kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez dedim.Ve inanın bana kısa süre sonra ilk satışımı gerçekleştirdim ve devamı da geldi.Hala bu kaynak en büyük yardımcımdır.Tüm arkadaşlarıma aldırdım hepsi kazanmaya başladı...
   Sizler hiç bir ürün almadan başlayabilirsiniz ama benim gibi tıkanırsınız. Dikkat edin satamazsınız demiyorum ama çok deneme yanılma yapmanız gerekli buda zaman kaybı olacaktır.

Tıklayın GooMass kazanç setini inceleyin ve alın Tıklayın  XTicarete üye olun


Sizde kazanç hikayenizi veya sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.Yorumlarınız önemlidir.

4 yorum :

 1. Bunlarda benim kazandığım ptc siteleri şimdilik bunlardan toplam 200 doların üzerinde kazandım ..
  Bunları tavsiye ederim

  $192.859 http://www.neobux.com/?r=lavark

  $6.5199 http://www.clixsense.com/?5687456

  $6.4450 http://www.probux.com/?r=lavark

  $5.976 http://www.cashnhits.com/index.php?ref=lavark

  $1.786 http://www.twickerz.com/?ref=lavark

  $5.786 http://wad.ojooo.com/register.php?ref=lavark

  YanıtlaSil
 2. 50 Dolara Token Satın al, aldığın her token başına 600 günde 300 Dolar kazanç sağla, Ekip yapmak isterseniz 1 ve 2 ekip arkadaşlarınızdan %12 şer Dolar kazanç sağla, Her ay farklı bonuslar ile hedef 1000 Tokene ulaşıp ayda 7,500 Dolar'lık bir kazanca sahip olabilirsiniz.İş Detayları için Özelden Yazabilirsiniz.
  Ekibimize katılmak isterseniz linkten bizlerle çalışmaya başlayabilirsiniz.

  https://getmyads.com/r/261417

  VİDEOYU İZLEYİNİZ: https://www.youtube.com/watch?v=0P_eDnUaGl8

  https://www.facebook.com/getmyadsgmaturkey/


  0543 508 02 32

  YanıtlaSil
 3. Gomass eğitim kitide cidden işe yarıyor.Ben denedim aldım ve kârım 2 katına çıktı bile.Kolay gelsin.

  http://www.xticaret.com/xticaret/?1267_98504
  http://www.xticaret.com/xticaret/?1267_98504

  YanıtlaSil
 4. Gomass eğitim kitide cidden işe yarıyor.Ben denedim aldım ve kârım 2 katına çıktı bile.Kolay gelsin.

  http://www.xticaret.com/xticaret/?1267_98504
  http://www.xticaret.com/xticaret/?1267_98504

  YanıtlaSil

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı