İNTERNETTEN NASIL PARA KAZANIRIM?

         İnternetten para kazanmak isteyen çok kişi vardır ancak bunu başarabilen kişi sayısı çok azdır. Kazanan kişilerin az olmasının nedeni  internetten para kazanma yollarının doğru bilinmemesi , yanlış uygulanması yada hemen çok büyük paralar kazanılacağı umuduna kapılıp beklediğini bulamayınca bu işten vazgeçilmesidir .İnternetten herkes para kazanabir ancak sabır gerekir...

”İnternetten para kazanmak, neden insanlara daha cazip gelmektedir? “
Internetten  para kazanmak her kulağa hoş  gelmektedir. Neden gelmesin ki? Oturduğun yerden kazanacaksın, evde işte okulda olman fark etmez.hele şimdi akıllı telefonlar yardımıyla iş oldukça kolaylaştı. Sistemi otturttuğunuz zaman bana inanın gece uyurken bile para kazanmanız mümkün yeterli isteyin ve çaba gösterin.         
   Internetin gücü kullanıp  binlerce  hatta milyonlarca kişiye ulaşmanız mümkün bunu günlük hayatta normal bir iş ile yapmanız oldukça zor.  Satış ortaklığı yaptığınızı düşünelim ürününüzü kitlelere ulaştırmak için türlü alternatifler mümkün kendinize uygun olanı seçin ve işe başlayın.         EVDEN PARA KAZANMA YOLLARI NELERDİR?

              İnternetten para kazanmak için birçok farklı alternatif vardır.Ancak bu işlerden hangisini yapabileceğinize karar verip ve ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.Mesela blog açarak para kazanabilmeniz mümkün ama bu blogu açar açmaz para kazanacağınızı söylemek yanlış olur.Bloğunuzdan para kazanmak istiyorsanız emek vermelisiniz,özgün içerik girip ziyaretci çekmelisiniz.Bu da zaman ister, emek ve çalışmak ister.


             Günümüzde internet ekonominin büyük bir kısmını oluşturmaktadır.İnsanlar bütün ihtiyaçlarını internet üzerinden karşılayabilmektedir. Hal böyle olunca  evden para kazanmakta yeni bir iş alanı olmuştur.Kulağa çok hoş geliyor değil mi  "Evden oturarak para kazanmak!". Eğer  evden  para kazanma konusunu merak ediyorsanız sitemiz ve paylaştıklarım sizlere fikir verip yol gösterecektir.Senelerdir edindiğim tecrübelerimi sizlerler paylaşacağım.

             Evden para kazanmanın bir çok yolu vardır. Bu yazıda genel olarak hepsinden kısaca bahsedip gelecek yazılarımda bu konuların hepsiyle ilgili detaylı yazılar yazacağımı belirterek devam edeyim.

            Evde şunları yapabilirsiniz:

 • Anket doldurabilirsiniz.
 • Reklam mailleri okuyabilirsiniz
 • Blog yazabilirsiniz.
 • Sosyal medya üzerinden kazanabilirsiniz.
 • Fotoğraf çekerek kazanabilirsiniz.
 • Google Adsense üzerinden kazanabilirsiniz.
 • Affiliate Marketing ( Satış ortaklığı ) yaparak evden para kazanabilirsiniz.Yukarıdaki yöntemler en çok kazandıran yöntemlerdir. .
-Bu yöntemlerleri yaptığınızda sermayeye ihtiyacınız olmayacaktır.

- Özel bilgilere ve bilmeniz gereken şeylere gerek duyulmayacaktır.
        Normal bir kişi bu işleri kolay bir şekilde yapabilir. Uzman olmanıza gerek yoktur. Okuma yazmanız varsa ve normal düzeyde bilgisayar kullanabiliyorsanız bu işleri yapabilirsiniz
- Bu yöntemlerde herhangi risk ve ücret ödemediğiniz için zarar etme gibi bir derdiniz olmayacaktır.


- İstediğiniz zaman çalışabileceksiniz. Patron sizsiniz.


- Ev hanımı, öğrenci, emekli, çalışan... ne olursa olsun kazanabilirsiniz.


    Yalnız arkadaşlar eğer size birisi bu işlere başlar başlamaz para kazanacaksınız diyorsa sizi kandırıyordur.hiç kimse başladığı güzün ertesi günü büyük paralar kazanamaz.Bu süreç sabır ister ama zemini sağlam kurarsanız.Siz uyurken bile para kazanmanız mümkün olabilir.


12 yorum :

 1. Bunlarda benim kazandığım ptc siteleri şimdilik bunlardan toplam 200 doların üzerinde kazandım ..
  Bunları tavsiye ederim

  $192.859 http://www.neobux.com/?r=lavark

  $6.5199 http://www.clixsense.com/?5687456

  $6.4450 http://www.probux.com/?r=lavark

  $5.976 http://www.cashnhits.com/index.php?ref=lavark

  $1.786 http://www.twickerz.com/?ref=lavark

  $5.786 http://wad.ojooo.com/register.php?ref=lavark

  YanıtlaSil
 2. Abi bu dedikleriniz dogrumudur!Bunlari kac gune kazandiniz !Tesekkurler

  YanıtlaSil
 3. Ulusal Mâli Yardımlaşma Sistemi'ne katılın hesabınıza her gün yüzlerce havale gelsin. Hem de öyle 1'er 2'şer lira değil 5'er 10'ar 15'er lira hesabınıza yatsın. Merak ettiğiniz tüm detaylar burada: http://www.umys.org/?ref=selim21

  YanıtlaSil
 4. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 5. Sosyal ağlarda reklam yapma veya paylaşıp kazanma imkanı sunarken casback ve network m. sisteminide sisteme dahil eden netlioo türkiyenin yeni kazanc fenomeni oldu arkadaşlar...Davet ettiginiz kişilerin ve ondalrında davet etigi kişilerden kısacası refinin refindende kazandıran cok güzel bir sistem ...Alışveriş siteleri paylaş kazan ve daha bir cok şey 250 tlik ödeme kanıtım youtubede var arkadaşalr kısaca bunu yazmak istedim sizleri fazla yormucam sisteme refsiz üyelik acamıyoruz sistem bi zaman sonra sizleri refli üye yapıyor..refimden üye olursanız sevinirim ki sosyal agı geniş olan kişilerin alt üyesi olmanız yararınıza olucaktır..internetten para kazandıran bu yeni sistem 50 bin üyesiyele yola devam ederken sizde katılın sizde kazanın... üye olmak icin tıkla : 
  https://netlioo.com/register/netkazanbgn  Sosyal MEDYADA GÜCÜNÜ GÖSTER KAZAN 
  üye olmak icin tıkla : https://netlioo.com/register/netkazanbgn
  Not: aktivasyol mailleri bazen gereksiz (spam) klasörüne düşebiliyor
  HAYIRLI KAZANCLAR...

  YanıtlaSil
 6. Netlioo.com kullanıcılar davet ettsin birlikte kazanalım musti-kurt-34@hotmail.com çok kazançlı bi sitedir çok basit

  YanıtlaSil
 7. Para Tube Sistemi İle Google ve Youtubedan Para Kazanma
  Dünyanın en popüler arama motoru GOOGLE’ı ve en fazla kullanılan video sitesi YOUTUBE’u kullanarak PARA TUBE SİSTEMİ ile sayfanızı birkaç saat içinde birinci sayfaya çıkaracak ve hemen para kazanmaya başlayabileceksiniz!
  ÜSTELİK ÖMÜR BOYU SÜRECEK SÜREKLİ BİR KAZANÇ!
  NASIL MI?
  BURAYA TIKLAYIN,http://goo.gl/NZUOZZ

  YanıtlaSil
 8. Para Tube Sistemi İle Google ve Youtubedan Para Kazanma
  Dünyanın en popüler arama motoru GOOGLE’ı ve en fazla kullanılan video sitesi YOUTUBE’u kullanarak PARA TUBE SİSTEMİ ile sayfanızı birkaç saat içinde birinci sayfaya çıkaracak ve hemen para kazanmaya başlayabileceksiniz!
  ÜSTELİK ÖMÜR BOYU SÜRECEK SÜREKLİ BİR KAZANÇ!
  NASIL MI?
  BURAYA TIKLAYIN,http://goo.gl/NZUOZZ

  YanıtlaSil
 9. Yeni İş Fikirleri, Bayilik Veren Firmalar, Evde İş İmkanları, İnternetten Para Kazanma ve Girişimcilik üzerine yazıların yer aldığı web sitesi.

  http://yeniisfikirleri.org

  YanıtlaSil
 10. 50 Dolara Token Satın al, aldığın her token başına 600 günde 300 Dolar kazanç sağla, Ekip yapmak isterseniz 1 ve 2 ekip arkadaşlarınızdan %12 şer Dolar kazanç sağla, Her ay farklı bonuslar ile hedef 1000 Tokene ulaşıp ayda 7,500 Dolar'lık bir kazanca sahip olabilirsiniz.İş Detayları için Özelden Yazabilirsiniz.
  Ekibimize katılmak isterseniz linkten bizlerle çalışmaya başlayabilirsiniz.

  https://getmyads.com/r/261417

  VİDEOYU İZLEYİNİZ: https://www.youtube.com/watch?v=0P_eDnUaGl8

  https://www.facebook.com/getmyadsgmaturkey/


  YanıtlaSil
 11. Need To Boost Your ClickBank Traffic And Commissions?

  Bannerizer makes it easy for you to promote ClickBank products by banners, simply visit Bannerizer, and grab the banner codes for your picked ClickBank products or use the Universal ClickBank Banner Rotator to promote all of the available ClickBank products.

  YanıtlaSil
 12. Sevgili dostlar, internetten nasil para kazanilir bu sasirtici yollarini seveceksiniz. Bunlardan birkaçini mahkum ediyorum ve iyi kazaniyorum.

  YanıtlaSil

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı